YASİN'DEN HABER VAR!

Yazdır
Paylaş
Bundan tam 12 gün önce İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu yanında menfur saldırının gerçekleştiği saatlerde Beşiktaş-Bursaspor maçında görevli çevik kuvvet ekiplerini taşıyan ve ağır yaralanan Sinoplu İETT Şoförü 32 yaşındaki Yasin Karakuş, yoğun bakımdan alınarak Dahiliye servisindeki odasına çıkartıldı.
YASİN'DEN HABER VAR!
Hain saldırı ardından ağır yaralanan Sinop Yeniçam nüfusuna kayıtlı 2 çocuk babası Yasin Karakuş'un (32) Şişli Etfal Hastanesinde tedavisi sürerken Kendisini ziyaret eden Sinop Pusulası gazetesi aracılığı ile "Allah’ıma şükürler olsun gayet iyiyim. İyi olduğumu sizin aracılığınız ile Sinoplu hemşehrilerime söylemek istiyorum" dedi.

İkinci patlama sırasında yaralandığını söyleyen Yasin Karakuş, olay anını çok iyi hatırladığını ancak aynı şeyleri tekrar yaşamak istemediğini dile getirdi. Yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin tamamlanarak Dahiliye servisindeki özel odaya nakledilen Karakuş'un sağlık durumunun her geçen gün daha da iyiye gitmesi, yakınlarını, iş arkadaşlarını ve tüm sevenlerini mutlu etti.

Şişli Etfal hastanesinde kendisini ziyaret ettiğimizde annesi, eşi ve yakınlarının refakatçilik yaptığını gördüğümüz İETT şoförü Yasin Karakuş, yaşanan olaylardan sonra kendisiyle çok yakından ilgilenen başta ailesi, iş arkadaşları devlet büyüklerine çok teşekkür ederken, "Benim yaşıyor olmam bile bir mucize. Yüce rabbimin bana bir hediyesi. Allah’ıma şükürler olsun, beni bu hastaneye yetiştirenlerden, burada gerekli müdahaleleri yaparak hayata döndüren doktorlara, hemşirelere, hasta bakıcılara herkese teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. O patlamada, başta hemşehrimiz Berkay Akbaş olmak üzere  hayatını kaybeden bütün şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Ailelerine, akrabalarına ve tüm Türk milletine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Terörü yapana, terörü destekleyene, terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun. Yüreğimizi yakanların yürekleri yansın. Vatan sağolsun." diye konuştu.

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[1012 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2016-12-22]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE