YENİ ATAMALAR RESMİ GAZETE'DE

Yazdır
Paylaş
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, Dışişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ticaret Bakanlığı'na ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Karara göre Sinop Ticaret İl Müdürlüğüne Yavuz Selim Aykan atandı.
YENİ ATAMALAR RESMİ GAZETE'DE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Avusturya Cumhuriyeti nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Ozan Ceyhun atandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığında açık olan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Cenap Fillikçioğlu, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Muhittin Özbay, Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ise İlker Ötgünlü uygun görüldü.

TİCARET İL MÜDÜRLERİ ATANDI

Atama Kararları'na göre, Ticaret Bakanlığı'nda Aksaray Ticaret İl Müdürü Vahit Özer, Bursa Ticaret İl Müdürü Zübeyir Tokgöz, Diyarbakır Ticaret İl Müdürü Ömer Tuncay Baysülen ve Şanlıurfa Ticaret İl Müdürü Nazan Sezer görevlerinden alındı.

Atama Kararları'nda, Adana Ticaret İl Müdürlüğüne Adnan Ekiz, Aksaray Ticaret İl Müdürlüğüne İsmail Sevim, Antalya Ticaret İl Müdürlüğüne Halil Özşahan, Balıkesir Ticaret İl Müdürlüğüne İlhan Pehlivan, Bursa Ticaret İl Müdürlüğüne İsmail Aslanlar, Çanakkale Ticaret İl Müdürlüğüne Hakan Tuncerli, Diyarbakır Ticaret İl Müdürlüğüne Zafer Atik, Karaman Ticaret İl Müdürlüğüne Adem Özcan, Kastamonu Ticaret İl Müdürlüğüne Sefa Özata, Kırklareli Ticaret İl Müdürlüğüne Mustafa Uzan ve Kilis Ticaret İl Müdürlüğüne Mehmet Aydın Türk'ün getirildiği yer aldı.

Öte yandan, Ticaret Bakanlığında açık bulunan Kütahya Ticaret İl Müdürlüğüne İsmail Hakkı Uygun, Manisa Ticaret İl Müdürlüğüne Muharrem Özel, Mardin Ticaret İl Müdürlüğüne Mustafa Aydın, Niğde Ticaret İl Müdürlüğüne Kenan Şahiner, Ordu Ticaret İl Müdürlüğüne Şenel Çakır, Osmaniye Ticaret İl Müdürlüğüne Ayhan Bozok, Sakarya Ticaret İl Müdürlüğüne Emre Atmaca, Siirt Ticaret İl Müdürlüğüne Ramazan Bozkurt, Sinop Ticaret İl Müdürlüğüne Yavuz Selim Aykan, Trabzon Ticaret İl Müdürlüğüne Kasım Tiryaki, Zonguldak Ticaret İl Müdürlüğüne ise İsmail Maden atandı.

 

AYKAN KİMDİR
20.06.1978 tarihinde Gümüşhane/Merkez ilçede doğdu. İlkokul eğitimi İnkılap İlkokulu Gümüşhane’de, orta ve lise eğitimini Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi ile Bursa’da 1996 yılında tamamladı. Ziraat Bankası’nın 1997 yılında  yapmış olduğu bölgesel sınavda 1. olarak kazanarak Ziraat Bankası Bursa/Gürsu Şubesi’nde 11.05.1998 tarihinde memuriyet hayatına başladı.
T.C.Ziraat Bankası A.Ş.’nin özelleştirmesi nedeniyle 01.08.2002 tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Trabzon İl Müdürlüğü’ne naklen atandı. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 2012 – 2013 yıllarında Avrasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yönetim Bilimleri alanında Yüksek Lisans yaptı.
Kamu ve özel sektör kuruluşlarının yurt içinde düzenlediği AB Twinning Projesi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Temel Kalite Yönetimi, Proje Yönetimi, Risk Analizi Eğitimi, ISO 19011:2011 İç Denetçi Eğitimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi programlarına katıldı. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Gümrük Ticaret Bakanlığı’nın yurt içinde düzenlediği birçok kurs, seminer , çalıştay ve hizmet içi eğitim programlarına katıldı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[568 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2020-02-22]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE