Yılmaz Öz, kurmayları ile bir araya geldi

Yazdır
Paylaş
Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na aday olan işadamı Yılmaz Öz, kurmayları ile yemekte bir araya geldi.
Yılmaz Öz, kurmayları ile bir araya geldi
Yaklaşık 8 ay önce Sinop   Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerine aday olduğumuzu kamuoyuyla paylaştık ve siz çok değerli yönetimimizle  birlikte bu yönde çalışmalarımıza hız verdik. O gün bugündür çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Yönetimde  bulunan arkadaşlarımızla, bizlere güven ve  destek verenler, bizimle birlikte bu yola çıkmış olan herkes bugün bu haklı gururun birer parçasıdır.

‘’ŞİMDİ YENİLİK ZAMANI’’ sloganı ile çıktığımız bu yolda  bu slogan çok manidardır. Bizler her birimiz yıllardır   Sinop’umuzda  esnaflık yapan insanlarız. Yıllarca Esnaf ve Sanatkarlar Odalarının hizmetlerinin eksikliğinden yeterince Esnafın yanında olmadığından muzdarip olduk, kendimize görev edindik ve seçim çalışmalarına başladık.

‘’Hiçbir siyasi ve ideolojik yapılanmanın içerisinde olmayan bağımsız, bağlantısız bir yenilik hareketiyiz’’dedik. Maddeler halinde oda yönetimine geldiğimizde biz bunları yaparız dediğimiz, söz verdiğimiz taahhütlerimiz ile esnafların karşısına çıkıp   ve oylarına gönüllerine talip olduk.

Bizler seçim çalışmaları yaptığımız ilk günden bugüne kadar esnaflarımıza şu sözü verdik; Seçimden seçime gördüğünüz başkanlardan, söz verip tutmayan yöneticilerden, broşürleri bastırıp taahhütler veren seçimden sonra unutan bir yapılanmanın parçası asla olmayacağız. Bu anlayışı değiştireceğiz farkımızı fark ettireceğiz bu vesile ile tüm yönetim arkadaşlarıma teşekkür ederim.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[619 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-12-01]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
İhale ilanı
İhale ilanı
E-GAZETE