DİŞİ AĞRIYAN FETÖ DİYOR! - Murat YILMAZER

Yazdır
Paylaş

Eklenme Tarihi : 11 Ağustos 2017, Cuma 12:11:46

Bilindiği üzere vatanımız geçtiğimiz yıl 15 Temmuz’da FETÖ’cü hainler tarafından yapılmak istenen darbe girişimi ile karşı karşıya kalmış ancak vatansever halkımızın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile meydanlara inip hainlerin önüne durması sonucu bu darbe girişimi önlenmişti.
DİŞİ AĞRIYAN FETÖ DİYOR!
Şimdi aradan 1 yıl kadar süre geçti. Bu hain yapının ne denli tehlikeli olduğunu gördük, ancak bir konu daha var ki bu da FETÖ’yü kullanarak bazı kesimlerin kendilerini aklamaya çalışması!

Ne FETÖ imiş, dişi ağrıyan FETÖ diye bağırıyor ve savaş açıyor ya arkadaş! Bu ülkede bir darbe girişimi gerçekleşti ve milletin sağ duyusu ve Reis-i Cumhur’un halkı sokaklara çağırması ile bu darbe girişimi engellendi şükürler olsun. Bu arada kendini sütten çıkmış ak kaşık gibi göstererek bir yerlere uzanmaya veya bir yerlerde kalmaya çalışanlar var. Vallahi gülüyorum! Hani dersin ki; kardeşim sen yıllardır bunlarla mücadele ettin bu da mükafatın, bir yerlere gelirsin. Biz bu adilerle 2013 yılından beri uğraşıyoruz. Ama mücadelemi kazandım, YÖK bize bu kişilerle ilgili dava açabilirsiniz diye evrağını da gönderdi fakat dava açacağımız kişiler şu an FETÖ’den zaten içerideler. Yani biz bu işe 4 yıl öncesinden başladık. 2011 seçimleri iyi hatırlıyorum İl Genel Meclis Başkanlığı  yapmış Sinop ve Boyabat’tan sayılı iş adamları şu an FETÖ’den tutuklu bulunan N.T. adlı kişiye gazetemize ziyaret edecekler müsait misiniz dediklerinde biz de kendilerine “Yok kabul etmiyoruz” dediğimi iyi hatırlıyorum. Neden; çünkü bu işlerin ileride sorun olacağını sezinliyorduk. Tabi bu işadamı ve etrafındaki kişiler daha sonra seçim sürecinde diğer gazete ve sitelere boy boy reklamlar verdiler, haberler yaptırdılar. Tabi bizlere de iyi paralar teklif edildi fakat biz çıkar menfaat işlerine girenlere iyi bakmayız! Şimdi bazıları bu sıkıntılı süreçte ne olabilir, ne alabiliriz onun peşindeler. Hani derler ya aç tavuk misali çakallar hani yaralı bir hayvan görünce saldırırlar ya; bunlar da o misal işte… Saygılar

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
Diğer Murat YILMAZER Yazıları
E-GAZETE