SONUNA KADAR DEVAM! - Murat YILMAZER

Yazdır
Paylaş

Eklenme Tarihi : 15 Ağustos 2016, Pazartesi 09:28:08

Öncelikle ülkemizde yaşanan bu başarısız darbe girişimini nefretle kınıyorum değerli okurlarım. Şunu da belirtmek istiyorum; yıllardır bu cemaatlerle uğraşıyorum, yine bir köşemde de belirtmiştim FETÖ malı götürüyordu şimdi başka cemaat malı götürüyor diye kaleme almıştım. Yıllardır uğraşırım devletin bir lirasını yedirmemek için, ama nereye kadar?
SONUNA KADAR DEVAM!
Sonuna kadar devam Cenab’ı hak adaletini gösteriyor rektörle uğraştım neden çünkü bir rektör Amerika’ya gidip iki dua ile geri gelirse uğraşırım tabi ki biz neler gördük. Devlet soyuluyor dedik kulaklarını tıkadı. Vali hanım bak adalet nasıl yerini buluyor yani vali hanım çok büyük hata yapmış ki içeri alındı ve tutuklandı. Vali hanım bu memlekette çoğu kişiye kan kusturdu. Biz iyi biliyoruz bunları. Devletin nasıl parası peşkeş çekildi biliyoruz. Bazı basın organları Vali hanımı suçsuzmuş gibi göstermeye çalışıyor; yok çocuklarım babasız kaldı annesiz kalmasın, yok efendim bizden vatan haini çıkmaz. Bırakın bu işleri kime hizmet ediyorsunuz? Siz neyin peşindesiniz? Vali hanıma kaç kez bizzat sorduk; “Müftülük’te usulsüz işler var; geç diyor, Özel İdare’de hırsızlık var diyoruz; geç diyor.” Ya arkadaş benim söylediklerim yalan mıydı? Bak hepsi içerde şimdi.

                Bazı basın organları vali sanki sütten çıkmış ak kaşık gibi lanse edip, devleti başka konuma koyuyor. Ya arkadaş bu devlet neden bunları tutukladı sormak lazım? Demek ki bir sıkıntı var. Yani 81 ilin valisi içinde neden Sinop Valisi tutuklandı? Bir cevap veren olmaz onun içindir ki, bu devlet her zaman 18 yaşındadır, öyle çıkar menfaat için haber yaptıracaksın giden başsavcıyla ilgili alavere dalavere çevireceksin, yeni gelen başsavcı hanıma yakın görüneceksin. Öyle yok efendi... Bu devletin savcıları varya adamı şakamı iyi biliyor öyle film fırıldağa gerek yok. Neden Sinop’ta bu kadar tutuklama oldu? Türkiye ortalamasına bakılırsa müthiş derecede burası önemli idi. Neden? Çünkü ABD bu memlekette konuşlandı. Limanı var, havaalanı var on numara indir bindir yeri idi.

                Bakın bu söylediklerim boş değildir, onun için herkes omurgalı olsun, böyle acılar bu ülke bir daha görmesin. Allah onun için bu devlette kim hainlik ediyorsa kan kustursun çoluğu çocuğu rezil rüsva olsun. Hani bizde merhamet var ya, ama bu tip kişilere merhametli olmayacaksın. Anim Allah bir fırsat bulup da bu çakallar başarılı olsalardı, bizi ne hale getirirlerdi değil mi? Elini avucunu kaşıyan çakallar... Fakat gün gelir bazı iftiracıları gambazcıları o Adalet Sarayı’na giderken bir gün göreceğiz. Aynı Recep Bircan’a el salladığım gibi el sallayacağım bunlara.

                Bir de aklıma gelmişken; Sinop’ta bulunduğum süre içersinde 3 dönem belediye seçimleri oldu. Burada cemaatin 4 veya 5 bin oyu vardı gerçekten aday olan başkan adayları bu cemaatten kimlerle görüşüldü acaba siyasi partilerin belediye veya vekil adayları bu konu ile savcılığa ifade verdiler mi? Saygılarımı sunarım. Eğer bir cemaate bağlı iseniz lütfen bu kelimeyi okumayınız; “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”...

Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
Diğer Murat YILMAZER Yazıları
E-GAZETE