SİNOP YILDIZLARI DEPLASMANDA 'PARLADI'

ERKEKLER Bölgesel Basketbol Ligi (EBBL)’de temsilcimiz Sinop Yıldızları dün deplasmanda karşılaştığı Tokat Olimpik takımını 68-71 mağlup etti.
SİNOP YILDIZLARI DEPLASMANDA 'PARLADI' EBBL’de 4. hafta maçında temsilcimiz Sinop Yıldızları Tokat’ta Tokat Olimpik takımı ile karşı karşıya geldi. 4 Aralık Pazar günü saat 14:00’da ilk sıralar için önem teşkil eden maçta temsilcimizin hedefi mutlak galibiyet oldu. Geçtiğimiz hafta kendi sahasında Bafra Belediye Gençlikspor takımına şanssız bir şekilde mağlup olan takımımız, Tokat deplasmanında iyi oynadığı maçta rakibini 68-71’lik skorla mağlup ederek ilk üç sıra iddiasını sürdürdü.

3 EKSİK VARDI
Bu önemli maçta 3 eksiği bulunmasına rağmen rakibi karşısında çok iyi mücadele veren sarı siyahlılar, Tokat Olimpik’i 3 sayı farkla mağlup ederek yeni haftada kendine 4.sırada yer buldu.

İDDİAMIZ DEVAM EDİYOR
Deplasmandan önemli bir galibiyet ile dönen Sinop Yıldızları Kulübü Başkanı Mehmet Akalın, bu galibiyet ile yeni haftada 4.sırada yer aldıklarını, bundan sonraki maçlarda da galibiyeti hedeflediklerini belirterek; “Tokat’a üç önemli eksikle gittik. Ancak buna rağmen takımımız çok iyi mücadele etti. İlk yarısını 1 sayı farkla önde kapattığımız maçı ikinci devresinde de etkili oyunumuzla önde bitirmesini bildik. Göreceksiniz bu takım daha iyi yerlere gelecek. Bir sonraki maçımız kendi evimizde. Sinoplu basketseverleri her zamanki gibi takımlarını desteklemeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.

http://sinoppusulasi.com.tr adresinden 26 Mayıs 2019, 04:22 tarihinde yazdırılmıştır.