AYANCIK BELEDİYE MAĞLUBİYETLE KAPATTI

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta mücadele eden Ayancık Belediyespor ilk devrenin son maçında karşı karşıya geldiği Ladik Belediyespor’a 2-1 mağlup olarak devreyi mağlubiyetle kapattı.
AYANCIK BELEDİYE MAĞLUBİYETLE KAPATTI Ayancık Belediyespor Bölgesel Amatör Lig 4.Grup ilk devrenin son maçında Ladik Belediyespor’la karşı karşıya geldi. Sahanın karla kaplı olmasından dolayı İlkadım Baruthane Stadı’nda oynanan mücadelede temsilcimiz Ladik Belediyespor’a 2-1 mağlup oldu. Mücadeleye iki takım da kontrollü oyun sergileyerek başladı. Karşılaşmanın 20. Dakikasında takımımız Özcan’ın ayağından bulduğu gol ile 1-0 öne geçti. Golün avantajı ile oyunun kontrolünü eline geçiren Ayancık Belediyespor, ilkyarının son dakikalarına doğru yediği gol ile şok oldu. Rakip takım Ladik Belediyespor, 43. Dakikada Şahin’in golü ile beraberliği yakaladı. Bu gol aynı zamanda ilkyarının da sonucu olurken ikinci yarıya etkili başlayan Ladik Belediyespor oldu. Dakikalar 49’u gösterirken Levent ceza sahamızın önünden kullandığı frikiği gole çevirerek rakip takım Ladik Belediyespor’u 2-1 öne geçiren golü kaydetti. Kalan sürede başka gol olmazken Ayancık Belediyespor bu sonuç ile BAL Ligi’nin ilk devresini mağlubiyetle kapatmış oldu.

Ayancık Belediyespor bu sonucun ardından ligin ilk devresini 9 puan ve -9 averaj ile 11. Sırada kapattı. BAL Ligi’nin ikinci devresi 15 Ocak 2017’de başlayacak.

http://sinoppusulasi.com.tr adresinden 25 Mayıs 2019, 19:07 tarihinde yazdırılmıştır.