HOŞGELDİN BAŞKAN!

Sinop bugün Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak. Bugün Sinoplu vatandaşlarla buluşacak olan Erdoğan, önce halka hitap edecek, sonrasında ise Ak Parti Sinop İl Başkanlığı’nın 6. Olağan Genel Kongresi’ne katılacak.
HOŞGELDİN BAŞKAN! Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Sinop İl Başkanlığı’nın Olağan Kongresi’ne davetli olarak ilimize geliyor. Bugün saat 15:00’da Uğur Mumcu Meydanı’nda Sinoplu vatandaşlara hitap edecek olan Erdoğan, buradan Ak Parti Sinop İl Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresi’ne katılmak üzere Atatürk Spor Salonu’na geçecek.

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
Recep Tayyip Erdoğan’ın Sinop’a yapacağı ziyaret öncesi, Ak Parti İl Başkanlığı tarafından gerekli çalışmalar tamamlandı. Şehrin muhtelif bölgelerini Ak Parti bayraklarıyla donatan teşkilat, Erdoğan’ın Sinop’ta katılacağı programlar öncesi hazır bir şekilde Cumhurbaşkanı’nı beklemeye başladı.

BU YOLLAR ARAÇ PARKINA KAPALI OLACAK
Güvenlik önlemlerinin de zirve yapacağı ilimizde bazı yollarda bugün Recep Tayyip Erdoğan’ın programı nedeniyle kapalı olacak. Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; Fatih Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Hamsiyolu, Kurtuluş Caddesi, İskele Caddesi, Bülent Ecevit Caddesi, Uğur Mumcu kavşağı, Gazi Caddesi, Hastane Yolu Sokak, Demirtaş Sokak, Ahmet Örs Caddesi (Atatürk Spor Salonu önü), Atatürk Caddesi, Valilik Kavşağı, Hakimiyet Caddesi, Okullar Caddesi, Batur Caddesi ve Barbaros Caddesi ve çevresinde araç parkına izin verilmeyeceği açıklandı.
 

http://sinoppusulasi.com.tr adresinden 25 Ekim 2020, 10:35 tarihinde yazdırılmıştır.