ENERJİMİZ VE ZAMANIMIZ VAR

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Barış Ayhan, yerel seçim ziyaretleri kapsamında gazetemize ziyarette bulundu.
ENERJİMİZ VE ZAMANIMIZ VAR CHP Sinop Belediye Başkanı adayı Barış Ayhan, beraberinde CHP İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, Merkez İlçe Başkanı Tolga Mustafa Kara ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemizin bürosunu ziyaret etti. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi ziyaretlerine başlayan Barış Ayhan, parti tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Eğilim Yoklaması’nın geniş katılımla bir yarış şeklinde, oldukça demokratik ve güzel bir ortam içinde geçtiğini ve bu yarışın kaybedeni olmayan bir yarış olduğunu belirtti.

Bu Eğilim Yoklaması’nın ardından kendilerinin ‘örgütün adayı’ olarak çıktıklarının altını çizen Barış Ayhan; “Yani örgütün bundan sonra ‘benim adayım’ diye sahiplendiği, kucakladığı bir aday olduk. Nihayetinde hepsi bize sahip çıktı. Hepsinin enerjisini, desteğini yanımıza alarak bu serüvene çıktık. Bu seçim bir önceki seçimlere göre biraz daha yorucu geçecek. Önümüzde 100 günden fazla bir süre var. Bunun için zamanımızı, enerjimizi, projelerimizi çok ekonomik bir şekilde, her Sinopluya ulaşacak şekilde, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmadan, bütün Sinoplunun derdini dinleyebilecek kadar zamanımız var. Enerjimiz de var, bunun için biz bir an önce yola çıktık. Bu yüzden biz de milletin müşterek sesi olan basınımızdan başlayarak bu yola koyulduk” ifadelerini kullandı.

Gittikleri her yerde projelerini ve Sinop’un sorunlarını anlattıklarını belirten Ayhan; “Bunları anlatırken de dinliyoruz. Dinlerken bizlerin gözünden kaçan bazı sıkıntıları da böylece öğrenmiş oluyoruz. Adaylarını bir an önce açıklayarak sahalara çıkmaları anlamında Genel Merkezimizin bu tavrını çok doğru buluyorum” diye konuştu.

Önümüzdeki günlerde kısa zaman içerisinde Sinop ile ilgili projelerini ortak bir basın açıklaması şeklinde duyuracaklarını belirten Barış Ayhan; “Bunları biz slaytlarla, görsellerle kamuoyuna açıklayacağız. Sinop’un her sorunu her projesi ile ilgili argümanlarımız olacak. Şuan proje ofisimiz bunlarla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzde daha 100 gün var. Bu 100 günü planlarken adım adım gideceğiz dedik. Bunları bölüm bölüm, kısım kısım halkımızla paylaşacağız” dedi.

Sinop ile ilgili olarak birçok sosyal ve kültürel projeleri olduğunu belirten Barış Ayhan, göreve geldikleri taktirde Sinop’un geleceğini ilgilendiren bu çalışmalarını hemen gerçekleştirmeye başlayacaklarını söyleyerek açıklamalarını sonlandırdı.

 

http://sinoppusulasi.com.tr adresinden 25 Ekim 2020, 11:30 tarihinde yazdırılmıştır.