Gökmenoğlu Pansiyon: Otel konforu, aile huzuru

Yazdır
Paylaş
Aylarca içiniz dışınız sınav oldu, seçenekler oldu, tercihler oldu. Hayat size bir “seçenek” daha sundu ve artık üniversiteli oldunuz. Hangi şehir, hangi üniversite, hangi bölüm telaşlarınız bitti, yerini “nerede kalacağım?” tasasına bıraktı. O zaman kritik soru geliyor: Nerede kalacaksınız?
Gökmenoğlu Pansiyon: Otel konforu, aile huzuru
Üniversiteye girişte yaptığınız tercihler hayatınızı etkileyen en önemli etkenlerdendir. Bunda seçtiğiniz bölüm, yaşayacağınız şehir kadar kalacağınız yurdun da önemli payı vardır. Derslerinizdeki başarıdan huzurunuza, mutluluğunuzdan sağlığınıza kadar birçok şeyi etkileyen kalacağınız yeri seçerken birtakım unsurları göz önünde tutmakta fayda var. Kalmayı düşündüğünüz yurt için  Karar vermeden önce bu yazımıza bir göz atmanızı öneririz.

Her kafadan ayrı sesin çıktığı şu dönemde Gökmenoğlu Pansiyonda kalmanın avantajlarını sizin için araştırdık, derledik toparladık ve size sunuyoruz. Siz ailenizden, yaşadığınız şehirden uzakta yaşayacakken, sizinle aynı duyguları paylaşan birçok öğrenciyle aynı ortamda bulunacaksınız. Sabah kahvaltınız, akşam yemeğiniz her zaman hazır. Bulaşıklar mı? O da ne? Siz rahatınıza bakın. Güvenlik açısından Gökmenoğlu Pansiyonda kalmak daha avantajlı. Böylelikle ailelerin gözü arkada kalmayıp, Pansiyonu aradıklarında her an bilgi edinebilirler ve karşısında size ulaşamasa da bir muhatap bulabilirler.

Sıcak bir aile ortamı istemez misiniz? Ana kucağından baba ocağından ayrılıp gelmişsiniz, elbette böyle bir ortamda barınmak istersiniz doğal olarak işte Sinop'ta böyle bir yurt var şimdi. Gökmenoğlu Pansiyon. Gelincik Mahallesi Ahmet Muhip Dıranas Caddesi No:52 de hizmet vermeye başlıyor.

Seçkin ve güler yüzlü bir personeli var. Güvenli bir ortam var. Öğrenci burada evinin rahatlığını, sıcaklığını aramayacak. Güvenli ve huzurlu bir aile ortamında kendisini sadece derslerine yoğunlaştırabilecek. Öğrencilerin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, deniz manzaralı odalar..

Üç öğün yemek yeme imkanı. Her odada ücretsiz internet ve telefon hizmeti. 24 saat sıcak su ve banyo. Sanki 5 yıldızlı otel konforu. Aile sıcaklığı. Öğrenci için vazgeçemeyeceği olanaklar. Pansiyon binası 7/24 çevresi ile birlikte güvenlik kamerası ile izlenmekte. Odalar 2, 3, 4 ve 6 şar kişilik.

Gökmenoğlu Pansiyonun sorumlu müdürü Ayten Keskin hanımefendi. Bakın o ne diyor Gökmenoğlu Pansiyonda neden kalınması gerektiği konusunda."Bizim pansiyonumuz Atatürk ilkelerine ve Laik anlayışına bağlı deneyimli personeli ve yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimize hizmet vermektedir. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını asla aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmak bizim vazgeçilmez ilkemiz. Önceliğimiz güvenli barınma ve rahatlık. Sinop'un ana arteriolan caddeye 30, Emniyet Müdürlüğü'nde 50  metrelik mesafedeyiz." diyor.

Sinop'taki Üniversitede okuma şansına erişenlerin ayrıca Gökmenoğlu Pansiyon gibi bir olanakları olması da şans üstü şans gibi bir güzellik olduğu kesin. Kız velileri, öğrenci kızlar çok şanslısınız çoook.. Gökmenoğlu Pansiyon fırsatını iyi değerlendirebilmekte sizlerin eline..

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[1492 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2016-08-25]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE