SAĞLIK SPOR’da NÖBET DEĞİŞİM

Yazdır
Paylaş
2008 yılında kurulan ve 10 senedir çeşitli başarılara imza atan Sinop Sağlık Gençlik Spor Kulübü 6. Olağan genel kurulu yapıldı. 8 senedir Başkanlık yapan Kenan Aral bu genel kurulda kendi isteği ile aday olmadı. Başkan Aral’a Genel kurul ve Yönetim Kurulu kararı ile “Onursal” Başkanlık ünvanı verildi.
SAĞLIK SPOR’da NÖBET DEĞİŞİM
Başkan Aral, yaptığı açıklamada; “Büyük emekler vererek arkadaşlarımız ile beraber kurmuş olduğumuz Sağlık Spor kulübünde yaklaşık 8 senedir Başkanlık görevİ yaptım. Çeşitli branşlarda güzel başarılar elde ettik. Emekli olmam ve genç arkadaşlarımızın önünü açmak için kendi isteğim ile aday olmadım. Bu günden sonra da Sağlık Spor kulübünün emrindeyim maddi ve manevi desteklerim her zaman devam edecektir” dedi.

Yapılan genel kurul Lütfi Kargın Başkanlığında Yönetim Kurulu üyeleri Remzi Yeşil, Ramazan Açıkgöz, İsa Akça, Sebahattin Kayabalı, Ziver Duran ve İbrahim Erşahin’den oluştu, Denetleme Kuruluna ise Hüseyin Karaaslan, Sinan Sevim ve Hikmet Özay seçildi.

Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda Başkan Aral için plaket ve veda töreni düzenlendi, Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ve Sağlık Spor Kulübü Başkanı Lütfi Kargın yaptıkları konuşmalarda Kenan Aral’a bu güne kadar kulübe yaptığı başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek bundan sonraki hayatında başarılar dilediler.

Daha sonra Başkan Aral’a Sağlık Spor Kulübünce hazırlanan plaket İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan tarafından takdim edildi. Törene İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan, Daire Başkanları, Başkan Yardımcıları, Sağlık Spor Başkanı Lütfi Kargın, Yönetim Kurulu Üyeleri ve sağlık çalışanları katıldı.

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[811 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2018-07-03]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE