SAKARYA CADDESİ ÖRNEK OLUYOR

Yazdır
Paylaş
Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, projelerini basın mensupları ile paylaştığı basın toplantısında Sakarya Caddesi Yayalaştırma Projesi ile ilgili gerçekleştirilen son çalışmaları anlattı. Sakarya Caddesi’nin çevre illerden de görücüsü olduğunu belirten Başkan Ergül; “Yakınımızdaki bir takım belediyeler, Sinop’a ekip gönderiyorlar Sakarya Caddesi’ni nasıl yaptınız diye. Bizler de onlara nasıl yaptığımızı anlatıyoruz” dedi.
SAKARYA CADDESİ ÖRNEK OLUYOR
Belediye Başkanı Baki Ergül, Sakarya Caddesi ile ilgili çalışmaları basın ile paylaştı. Caddenin zemin çalışmalarının bitirildiğini belirten Ergül; “Sakarya Caddesi’nin tabanını yaptık. Beğenenler de oldu beğenmeyenler de oldu ama beğenenler daha fazla sayıda. Beğendiklerini de şuradan anlıyorum. Yakınımızdaki bir takım belediyeler, Sinop’a ekip gönderiyorlar Sakarya Caddesi’ni nasıl yaptınız diye. Bizler de onlara nasıl yaptığımızı anlatıyoruz” diye konuştu.

Caddenin taban çalışmalarından sonra cephe kaplama işlemlerinin de yapılacağını kaydeden Başkan Ergül, şu ifadelere yer verdi; “Caddemizin tabanını yaptık ancak burasının cephe kaplama bölümü var. İnşallah yaz ayına doğru bu caddenin cephe kaplamaları tamamlanmış olacak. Yazın kentimize gelen yerli yabancı turistler biblo gibi bir cadde görmüş olacak. Çevre kirliliği olmayacak, tabela kirliliği olmayacak. Genelde beyaz renk hakim olacak. Bu işlemlerin %75’ini belediye olarak biz destekleyeceğiz ama geri kalan %25 bölümlük dilimini de vatandaşlarımız karşılayacak.”

 

HABER ETİKET :
HABER ETİKET :
[615 Gösterim]
[Tarih (yy/aa/gg) : 2017-10-21]
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
E-GAZETE